Formatted Number Input (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี
