Formatted Number Input (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Placeholder
tr: Yer tutucu
