Formatted Number Input (1.0.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Default
af: Verstek
