Formatted Number Input (1.0.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Default
am: ነባሪ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
