Formatted Number Input (1.0.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Left
bo: གཡོན
