Formatted Number Input (1.0.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan
