Formatted Number Input (1.0.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn
