Formatted Number Input (1.0.2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
de: Präfix

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Default
de: Standard

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Global Settings
de: Globale Einstellungen

en: Decimal separator
de: Dezimal Trennzeichen

en: Placeholder
de: Platzhalter

en: Decimal Separator
de: Dezimaltrennzeichen

en: Inside
de: Innen

en: Outside
de: Außerhalb

en: Floor
de: Stockwerk
