Formatted Number Input (1.0.2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Yes
es: Sí

en: None
es: Ninguno

en: Default
es: Por defecto

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Global Settings
es: Opciones Globales

en: Symbol
es: Símbolo

en: Placeholder
es: Marcador de posición
