Formatted Number Input (1.0.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
