Formatted Number Input (1.0.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
