Formatted Number Input (1.0.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Placeholder
he: שומר מקום
