Formatted Number Input (1.0.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
