Formatted Number Input (1.0.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
