Formatted Number Input (1.0.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Default
kk: Стандартты
