Formatted Number Input (1.0.2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Global Settings
kn: ಜಾಗತಿಕ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Symbol
kn: ಸಂಕೇತ
