Formatted Number Input (1.0.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
