Formatted Number Input (1.0.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप
