Formatted Number Input (1.0.2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू
