Formatted Number Input (1.0.2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Symbol
nl: Symbool

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Thousand Separator
nl: Duizendtal-scheidingsteken
