Formatted Number Input (1.0.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Default
os: Æнæивд
