Formatted Number Input (1.0.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Floor
pl: Piętro
