Formatted Number Input (1.0.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
