Formatted Number Input (1.0.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Default
pt: Por defeito

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Symbol
pt: Símbolo

en: Placeholder
pt: Espaço reservado

en: Inside
pt: Dentro
