Formatted Number Input (1.0.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Symbol
ro: Simbol

en: Placeholder
ro: Înlocuitor
