Formatted Number Input (1.0.2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: Decimal separator
ru: Десятичный разделитель

en: Symbol
ru: Символ

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Decimal Separator
ru: Десятичный разделитель

en: Inside
ru: Внутри

en: Outside
ru: Снаружи
