Formatted Number Input (1.0.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec
