Formatted Number Input (1.0.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
