Formatted Number Input (1.0.2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Decimal separator
uk: Відокремлюють цілу частину від дробової

en: Symbol
uk: Символ

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Inside
uk: Всередині

en: Outside
uk: Зовні

en: Floor
uk: Підлога
