Formatted Number Input (1.0.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
