Formatted Number Input (1.0.3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Symbol
fi: Symboli

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Decimal Separator
fi: Desimaalierotin
