Formatted Number Input (1.0.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
