Formatted Number Input (1.0.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Right
bg: Дясно
