Formatted Number Input (1.0.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Decimal separator
ca: Separador de decimals

en: Placeholder
ca: Marcador
