Formatted Number Input (1.0.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: Decimal separator
da: Decimaladskiller

en: Floor
da: Etage
