Formatted Number Input (1.0.3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης
