Formatted Number Input (1.0.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
