Formatted Number Input (1.0.3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Placeholder
fa: جایگذار
