Formatted Number Input (1.0.3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
