Formatted Number Input (1.0.3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
