Formatted Number Input (1.0.3) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Decimal separator
hu: Tizedes jegy elválasztója

en: Symbol
hu: Szimbólum

en: Placeholder
hu: Helykitöltő
