Formatted Number Input (1.0.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
