Formatted Number Input (1.0.3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi
