Formatted Number Input (1.0.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: പ്രത്യയം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല
