Formatted Number Input (1.0.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
