Formatted Number Input (1.0.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Global Settings
oc: Paramètres generals
