Formatted Number Input (1.0.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto
