Formatted Number Input (1.0.3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: Decimal separator
vi: Dấu cách thập phân

en: Symbol
vi: Ký hiệu
