Formatter Field (2.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: General
hi: सामान्य

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
