Formatter Field (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Default
da: Standard

en: General
da: Generelt

en: Default value
da: Standardværdi

en: Formatter
da: Formatering

en: - Hidden -
da: - Skjult -

en: Formatter settings
da: Indstillinger for formatering

en: Field types
da: Felttyper
